Zastosowanie
technologii antypoślizgowej

Szereg opracowanych rozwiązań antypoślizgowych będących w ofercie, dostosowany jest do zapewnienia bezpieczeństwa na wszelkiego rodzaju śliskich nawierzchniach. Technologie AST zapewniają anty poślizgowość płytek ceramicznych, gresu, posadzek kamiennych, wykonanych z betonu, tworzywa sztucznego i szkła oraz wszelkich posadzek drewnianych. Dysponujemy rozwiązaniami, które z powodzeniem zastępują wszelkie taśmy, maty antypoślizgowe, nakładki oraz tymczasowe, wymagające cyklicznej wymiany paski klejone na schody zewnętrzne i wewnętrzne. Doskonała alternatywa dla farb antypoślizgowych oraz wszelkich dotychczas stosowanych klasycznych rozwiązań. W większości wykorzystujemy techniki antypoślizgowe transparentne, które nie zmieniają wyglądu podłóg, ale powodują efekt odnowionej i bezpiecznej posadzki.

Naszym kierunkiem są wszelkie strefy mokre, szatnie, plaże basenowe, łazienki ze śliskimi kafelkami i terakotą, śliskie tarasy. Naczepy samochodowe, platformy, wysięgniki, oraz wszelkie środki transportu osób i towarów nie stanowią dla nas bariery technologicznej. Strefy produkcyjne, magazynowe oraz przemysłowe ciągi komunikacyjne to miejsca, gdzie nie tylko gwarantujemy wzrost współczynnika tarcia ślizgowego ale także długotrwale zabezpieczamy posadzki przed działaniem czynników zewnętrznych, absorbcją odczynników chemicznych i substancji olejowych.

Nieograniczone możliwości zastosowania powodują, że nasze technologie mogą być aplikowane na łodziach, statkach, jachtach, a nawet na deskach snowboardowych czy windsurfingowych. Dzięki naszym rozwiązaniom potykacze antypoślizgowe, czy tablice informacyjne nie będą stanowiły już tak ważnego elementu ostrzegawczego dla osób poruszających się po zabezpieczonych posadzkach

Masz pytania?

Skontaktuj się

Formularz kontaktowy